Fotoalbum Profil Meno Funkcia  E-mail
     Mgr. Igor Ševec Riaditeľ  
 
 
  Mgr. Milan Lisko Zástupca

 
 
 
  Mgr. Eliška Očková Zástupkyňa

 
 
 
  Mgr. Daniel Bandura Triedny učiteľ: 4.B  
 
 
  Bc. Alexandra Berešíková Učiteľka  
 
 
  Mgr. Alena Blašková Triedna učiteľka: 7.A  
 
 
  Mgr. Elena Bučková Učiteľka  
Mgr. Soňa Bukovská Triedna učiteľka: 1.B  
 
 
  Emília Čuboňová Vychovávateľka
Vedie krúžok: Školský klub detí III.oddelenie
 
 
 
  Bc. Andrea Ďuranová Učiteľka  
 
 
  Bc. Andrea Ďuranová Vychovávateľka
Vedie krúžok: Školský klub detí I.oddelenie
 
 
 
  Ing. Jana Franc Učiteľka  
 
 
  Bc. Adriana Gajdošíková Vychovávateľka
Vedie krúžok: Školský klub detí II.oddelenie
 
 
 
  Mgr. Lenka Grigová Triedna učiteľka: 5.B  
 
 
Mgr. Lýdia Hejtmánková Triedna učiteľka: 2.B  
 
 
  Mgr. Martin Hruška Učiteľ  
 
 
  Ing. Róbert Chládek Učiteľ  
 
 
  Mgr. Jaroslav Jablonský Triedny učiteľ: 8.C  
 
 
Mgr. Gabriela Janeková Triedna učiteľka: 5.A  
Foto Mgr. Renáta Janíková Triedna učiteľka: 1.A  
 
 
  Mgr. Oľga Kavčiaková Triedna učiteľka: 1.C  
 
 
  Mgr. Monika Kubaliková Triedna učiteľka: 2.C  
 
 
  Mgr. Dana Kuleszová Triedna učiteľka: 8.A  
 
 
Mgr. Danka Maráčková Učiteľka  
 
 
  Ing. Anna Maruniaková Triedna učiteľka: 9.B  
 
 
  Katarína Mečárová Vychovávateľka
Vedie krúžok: Školský klub detí IV.oddelenie
 
 
 
  Mgr. Ľubica Mičáková Učiteľka  
 
 
  Mgr. Katarína Mlynaričová Triedna učiteľka: 9.C  
 
 
  Mgr. Zuzana Múčková Triedna učiteľka: 4.A  
 
 
  Mgr. Miriama Olexová Triedna učiteľka: 7.B  
 
 
  Ing. Iveta Petrovová Triedna učiteľka: 6.B  
 
 
  Mgr. Silvia Podkonická Triedna učiteľka: 8.B  
 
 
  Mgr. Pavol Prievozník Učiteľ  
 
 
  Mgr. Melánia Rentková Triedna učiteľka: 9.A  
 
 
  Mgr. Jana Richtáriková Učiteľka  
 
 
  Mgr. Anna Slivková Triedna učiteľka: 3.B  
 
 
  Mgr. Ľubomír Ševčík Učiteľ  
 
 
  Mgr. Daniela Ševčíková Triedna učiteľka: 5.C  
 
 
  Mgr. Zuzana Šmelková Učiteľka  
 
 
  Silvia Štefundová Učiteľka
Vedie krúžok: Školský klub detí V.oddelenie
 
 
 
  Mgr. Helena Trúchla Triedna učiteľka: 2.A  
 
 
  Mgr. Blanka Uhrová Triedna učiteľka: 6.A  
 
 
  Jaroslava Veličová Učiteľka  
 
 
  Mgr.Art. Ilze Vlčeka Učiteľka  
 
 
  Mgr. Eva Vlčková Triedna učiteľka: 3.A