Dňa 25.1.2015 sa žiaci našej školy, ZŠ Clementisova KNM zúčastnia lyžiarskeho a snowboardingového kurzu vo vrcholovom stredisku Jasná, Nízke Tatry. Ubytovanie je zajednané v hoteli Liptov, v Demänovskej doline, blízko lyžiarskeho svahu Biela Púť.

Tohto kurzu sa zúčastnia 35 žiaci 7.ročníka,so štyrmi inštruktormi, ktorými sú učitelia telesnej výchovy, pán riaditeľ školy a s lekárskym dohľadom pánom doktorom. Odchádzame v nedeľu o 14:00 hodine, autobusovou dopravou, spred budovy školy. Všetci sa už tešia a pomaly si chystajú a balia veci...

 

Srdečne pozývame všetky deti,  rodičov, starých rodičov, známych i priateľov školy na VIANOČNÉ   TRHY, ktoré sa uskutočnia na ZŠ Clementisova v KNM 11. decembra 2014 od 14,00 – 19,00. Môžete si pozrieť i zakúpiť rôzne výrobky, vianočné ozdoby či sladké dobroty vlastnoručne zhotovené žiakmi našej školy.

Tento rok by sme chceli prispieť výťažkom z Vianočných trhov na veľmi náročnú a závažnú operáciu absolventky našej školy, ktorá môže byť zrealizovaná len vo Veľkej Británii. Podporíme i  deti zo sociálne-znevýhodneného prostredia.

 TEŠÍME SA NA VÁS :o)

   

 Dňa 11.  a 12. októbra  2014  v Dome kultúry sa Základná škola Clementisova  zúčastnila výstavy  v spolupráci so záhradkármi  Kysúc, kde boli vystavované aj práce žiakov školy. Súťažilo sa v štyroch kategóriach:

,, Najkrajšie jablko,  hruška, zelenina  a aranžmán.“

Z veľkého množstva vystavovateľov  Okresný  výbor  Slovenského zväzu záhradkárov udelil diplom  Základnej škole  za  6. miesto  v súťaži  ,,O najkrajší  aranžmán“.  Výstava  bola spojená  s poradenskou službou a včelárskou prednáškou.