TLAČIVO 2 % zo zaplatenej dane

Milí rodičia a priatelia školy,

každoročne v marci, v čase podávania daňových priznaní za rok 2016 sa na vás obraciame s prosbou o venovanie časti takto zaplatenej dane našej škole vo forme 2 %. Predvyplnené tlačivá si môžte stiahnúť a vytlačiť na našej webovej stránke po kliknutí na obrázky nižšie. Vopred vám všetkým ĎAKUJEME !      

riaditeľ Mgr. Igor Ševec a predseda ZRPŠ Mgr. Janek

                         

                        

Zimný lyžiarsky kurz

V termíne od 12.2.-17.2.2017 sa naša ZŠ Clementisova KNM,  zúčastnila  zimného lyžiarskeho kurzu / v počte 42 detí 7. ročníka. / Navštívili sme stredisko Veľká Rača a Skicentrum Oščadnica. Ubytovaní sme boli v Penzióne  pri Trojičke. Podmienky sme mali výborné, svietilo slniečko a snehu bolo veľa. Všetci žiaci, aj tí, ktorí stáli po prvýkrát na lyžiach, sa naučili lyžovať. Tí žiaci, čo už lyžovať vedeli, sa zdokonalili a naučili novým trendom. Samozrejme, to všetko pod vedením inštruktorov jednotlivých družstiev, čiže učiteľov TSV z našej školy. /Mgr. I. Š.,D.M, Ľ.Š. a R.Š./  Na zdravotný stav všetkých zúčastnených dozeral MUDr. Jozef Šnegoň.

Čítať ďalej: Zimný lyžiarsky kurz

Vianočné posedenie v Školskom klube

Už sa stalo tradíciou, že v čase pred príchodom Vianoc, najkrajších sviatkov v roku, deti zo školského klubu vyzdobia triedy, okná a chodby. Inak tomu nebolo ani pred Vianocami 2016. Posledný deň pred vianočnými prázdninami deti pri ozdobenej jedličke predviedli starostlivo pripravené piesne a básne. Každá trieda sa predviedla koledou. Po ukončení si deti našli pod stromčekom množstvo nových hier zakúpených zo školského fondu. Pani vychovávateľky pripravili pre deti teplý vianočný punč a sladké pohostenie. Na záver sa vyšantili pri spoločnom tanci a popriali si krásne Vianočné sviatky.

Naši žiaci opäť zabodovali

                                  king-tut2.png    

Dňa 14. februára 2017 prebehlo v Centre voľného času v našom meste okresné kolo dejepisnej olympiády. Súťažilo sa v kategóriách C / žiaci 9 ročníka/, D / žiaci 8. ročníka/, E / žiaci 7. ročníka/ a F / žiaci 6. ročníka/.Pravidlá súťaže umožňujú účasť maximálne dvoch žiakov z jednej školy v jednej kategórii. Našu školu reprezentovali títo žiaci:

Čítať ďalej: Naši žiaci opäť zabodovali