TLAČIVO 2 % zo zaplatenej dane

Milí rodičia a priatelia školy,

každoročne v marci, v čase podávania daňových priznaní za rok 2016 sa na vás obraciame s prosbou o venovanie časti takto zaplatenej dane našej škole vo forme 2 %. Predvyplnené tlačivá si môžte stiahnúť a vytlačiť na našej webovej stránke po kliknutí na obrázky nižšie. Vopred vám všetkým ĎAKUJEME !

predseda  ZRPŠ        

Mgr. Janek

                                                  

Návšteva Mestskej knižnice

unnamed_1.jpg

Deti zo Školského klubu v rámci roka čitateľskej gramotnosti navštívili v decembri Mestskú knižnicu v Kysuckom Novom Meste, kde besedovali na tému Vianočné zvyky a tradície. Vypočuli si prednášku o tradíciách, ktoré mali naši predkovia a porovnávali, ktoré z nich poznajú dodnes. Do diskusie o mikulášskych a vianočných tradíciách sa živo zapájali.

Čítať ďalej: Návšteva Mestskej knižnice

Titul majstra Európy pre nášho odchovanca

valuch-300x230.jpgAko riaditeľa a trénera ma veľmi teší, že majstrovstvá Európy do 21 rokov, ktoré sa od štvrtka konali v Soči, sa navždy zapíšu do histórie slovenského stolného tenisu. Alexander Valuch spoločne s Dánom Andersom Lindom vybojovali titul majstrov Európy, keď vo finále zdolali dvojicu Pucar – Majoros v troch setoch po výsledkoch 11:8, 11:5 a 11:6.

Cesta za zlatom

1.kolo: KALUŽNÝ, PÉTER – KALLBERG, BERGLUND (SWE) 0:3, VALUCH, LIND (DEN) – PINTO, ROSSI (ITA) 3:2.

2.kolo: VALUCH, LIND (DEN) – JORGIC, KOZUL (SLO) 3:0.

3.kolo: LIND, VALUCH – POLANSKÝ REITŠPIES (CZE) 3:2.

4.Semifinále: VALUCH, LIND (DEN) – KALLBERG, BERGLUND (SWE) 3:0 (9,5,9)

Finále: VALUCH, LIND (DEN) – PUCAR (CRO), MAJOROS (HUN) 3:0

Mgr. Igor Ševec

O Z N A M

Riaditeľstvo ZŠ, Clementisova 616/1, Kysucké Nové Mesto oznamuje rodičom, že od pondelka 30.01.2017 do štvrtka 02.02.2017 ( v piatok 03.02.2017 majú žiaci polročné prázdniny ) bude škola po konzultácii s detskými lekármi ( MUDr. Kubíková, MUDr. Paluchová ) a rozhodnutím Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Čadci z dôvodu chrípkovej epidémie zatvorená. Nástup do školy bude v pondelok 06.02.2017.

Mgr. Igor Ševec

riaditeľ školy