stop view Info
/
   preview
   Album
   Photo
   Date
   Dimensions
   Filename
   File size
   Camera
   Focal length
   Exposure
   F Number
   ISO
   Make
   Flash
   Views
   Comments
   ozio_gallery_fuerte
   Ozio Gallery made with ❤ by joomla.it

   Dňa 10. novembra 2015 navštívila žiakov 2. ročníka Mgr. Dana Dolinayová z Centra pedagogicko – psychologického poradenstva a prevencie v Kysuckom Novom Meste. Prišla im porozprávať o nebezpečenstve návykových látok pre náš organizmus, ktoré v súčasnosti predstavujú najmä sladkosti, sladené a energické nápoje, ktoré sú pre detský organizmus n e v h o d n é.

   Dňa 18.11.2015 prišla do telocvične našej školy skupina HANDS UP so svojou nezabudnuteľnou show. Predviedla množstvo skvelých kúskov, trikov a zábavy z basketbalového a futbalového freestylu. Peťo z Košíc, Maťo z Prešova a Marko z Macedónska nám prezentovali novorozvíjajúci sa šport.

    Dňa 6. a 12. novembra 2015 sa 40 žiakov 5. ročníka zúčastnilo počas 2 vyučovacích hodín preventívneho programu „Povedzme hlasné nie!“, ktorý bol realizovaný v spolupráci s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Kysuckom Novom Meste.

        Cieľom tohto programu je podporiť žiakov v uvedomení si zodpovedného rozhodovania sa v situáciách, keď človek podlieha tlakom skupiny, alebo tlakom vnútorného prostredia a šíriť osvetu medzi deťmi základných škôl v súvislosti s nástrahami, ktoré prinášajú do života drogy.  

   Do Klubu Tulákov zavítalo 6. novembra 2015 detské centrum Havino zo Žiliny, so svojím hravým canisterapeutickým psíkom Nelou a jej majiteľkou Ivetou Gallovou, akreditovanou canisterapeutkou. Labrador Nela má 6 rokov, zbožňuje deti a je neustále hladná. Deti sa dozvedeli veľa informácii zo života psa a jeho súžitia s človekom.